МГЕО "Наш дім - Манява" » Наша діяльність

Молодіжна громадська екологічна організація «Наш дім - Манява" є однією з перших молодіжних громадсько-екологічних організацій в Івано-Франківській області. Організація була заснована в 2003 році молодими людьми і студентами.

Наша мета допомогти місцевим громадам у вирішенні екологічних проблем в Карпатському регіоні і сформувати свідоме, відповідальне і дбайливе ставлення українців до природних ресурсів і навколишнього природного середовища.

Ми виконуємо ці завдання шляхом співпраці між місцевими жителями, неурядовими організаціями, органами місцевого самоврядування, підприємства і іншими зацікавленими сторонами та залучення їх в наші проекти, семінари, лекції, акції, флеш-моби і т.д.

Наші програми:

1. Зміна клімату і альтернативні ресурси (15 проектів).

Ми виступаємо за введення політики, спрямованої на скорочення викидів парникових газів і підвищення обізнаності громадськості з проблем зміни клімату та використання екологічно чистої енергії в Карпатах.

2. Стале використання природних ресурсів в Карпатському регіоні (8 проектів).

Ми працюємо для досягнення цілей Конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат (Карпатська конвенція), довгострокове збереження унікальної природи, економіки, традицій і культури наших Карпат.

3. Управління водними ресурсами (5 проектів).

Ми працюємо, щоб поліпшити екологічний стан малих річок в Карпатах та поліпшити управління водними ресурсами для сталого розвитку Карпатського регіону.

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /