МГЕО "Наш дім - Манява" » » 17 червня - Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою - 17 Червня 2010

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

         30 січня 1995 Генеральна Асамблея ООН проголосила 17 червня Всесвітнім днем боротьби з опустелюванням і засухою (World Day to Combat Desertification and Drought) у зв'язку з річницею з дня прийняття Конвенції Організації Об'єднаних Націй по боротьбі з опустелюванням 17 червня 1994.
Державам пропонувалося присвячувати цей день підвищенню інформованості про необхідність міжнародної співпраці в боротьбі з опустелюванням і наслідками засухи та про хід здійснення Конвенції по боротьбі з опустелюванням.
Опустелювання - це один з найбільш тривожних світових процесів деградації навколишнього середовища. Воно загрожує здоров'ю і джерел коштів до співіснування більше 1 мільярда людей. Кожен рік опустелювання і посуха призводять до втрат сільськогосподарської продукції орієнтовно на суму 42 мільярдів доларів США.
        Цього року Всесвітній день боротьби з опустелюванням і засухою буде проходити під девізом: «Повсюдне зміцнення грунтів - запорука повсюдного поліпшення життя.»
        У цьому році - Році Біорізноманіття - дуже важливо зрозуміти, і роз'яснити іншим, що існує зв'язок між благополуччям екосистеми і біорізноманіттям в грунтах. Здорові грунту виробляють життя, а здоров'я самих грунтів залежить від їх умілого використання землевласниками. Те, як ми звертаємося з грунтом безпосередньо впливає на якість і кількість їжі яку ми їмо, і на те як екосистеми будуть нам служити. Все більш підтверджується екологічна взаємозалежність також має на увазі що поліпшення стану грунтів буде мати загальні позитивні показники.
Основною метою цієї дати є проведення семінарів, тренінгів та інших інформаційних акцій з підвищення рівня поінформованості населення про проблеми опустелювання і деградації земель.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /