МГЕО "Наш дім - Манява" » » 17 квітня - День довкілля в Україні - 17 Квітня 2010

20.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

          Всесвітній День Довкілля дозволяє реально оцінити стан навколишнього середовища, в якому ми живемо. Дає можливість уважно обдумати дії та кроки, які кожен з нас має зробити в напрямі збереження та відновлення довкілля, визначити роль кожного жителя у збереженні нашої планети, її екосистем і ресурсів. Сьогодні, більше нiж коли-небудь, збереження життя на Землі вимагає від нас почуття загальної вiдповiдальностi – нації за націю, особистості за особистість, людини – за всі iншi форми життя. В Україні День довкілля проводиться щороку в третю суботу квітня з 1999 року, згідно з Указом Президента № 855/98 від 06.08.1998. За цей час вже склалися своєрідні традиції святкування. Сьогодні – це подія з різноманітними акціями: велосипедні паради, зелені концерти, конкурси творів та плакатів у школах, посадка дерев, прибирання територій та збір сміття тощо. В багатьох країнах світу ця щорічна подія підсилює політичну увагу та активізує діяльність в захист довкілля.
           Довідково: Всесвітній День Довкілля був заснований Генеральною Асамблею ООН в 1972 році до відкриття Стокгольмської конференції «Людське середовище». Інша резолюція, прийнята Генеральною Асамблеєю, в той же день призвела до утворення ЮНЕП.
          Колектив МГЕО "Наш дім - Манява" закликає всіх не байдужих  зберігати довкілля нашої Землі, цінувати природу, створювати умови не для деградації Землі, але до її відновлення та збереження. 
                                                                              


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /