МГЕО "Наш дім - Манява" » » Дискусії над проектом закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо мінімізації негативних наслідків фінансової кризи. - 22 Грудня 2008

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

На засіданні зазначалося, що законопроект (реєстр. №3429), зокрема, спрямований на зменшення кількості видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню. Члени Комітету висловились проти відміни ліцензування виконання топографо-геодезичних та картографічних робіт.

На думку народних депутатів, запропоновані зміни "не можна вважати таким, що спрямовані на мінімізацію впливу фінансової кризи та на розвиток підприємництва". На засіданні наголошувалося, що законопроект "порушує основні принципи дозвільної діяльності у сфері природокористування, державного нагляду та контролю за дотриманням природоохоронного законодавства, топографо-геодезичної і картографічної діяльності тощо".

Забезпечення єдності геодезичних вимірювань, правильності та достовірності відображення об’єктів на місцевості та їх характеристик на топографічних картах і планах, вважають члени Комітету, "вимагає дотримання суб’єктами господарювання відповідних кваліфікаційних, організаційних та технологічних вимог і потребує ліцензування цього виду діяльності". Його скасування, переконані народні депутати, "призведе до непередбачуваних наслідків через недостовірність відображення на картографічних матеріалах державного кордону, меж, газо-, нафто- та продуктопроводів, системи промислових, гідротехнічних, інших інженерних споруд, підземних комунікацій тощо". На їх думку, це може "загрожувати життю та здоров’ю громадян, навколишньому природному середовищу та безпеці держави".

 


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /