МГЕО "Наш дім - Манява" » » До 2050 року Китай перейде на сонячну енергію - 29 Січня 2009

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

 

Китайська академія наук запустила масштабну державну програму підтримки розвитку технології одержання електроенергії з сонячного світла. В Академії стверджують, що до 2050 року Сонце повинне стати основним джерелом енергії.

У заяві Академії також відзначається, що вже були створені експертні групи, що складаються із академіків і незалежних фахівців. Згідно із планом, масштабний перехід на сонячну енергію буде складатися із трьох етапів: "розгортання потужностей" з 2015 року, "альтернативне використання" з 2025 року і "широкомасштабне застосування" з 2035 року.

На думку місцевих фахівців, у Китаю дуже великий потенціал для реалізації програм сонячної енергетики, тому що над 75% країни за рік Сонце світить не менше 2200 годин, значно більший цей показник у південних регіонах, повідомляє Cybersecurity.ru.

Нагадаємо, США, Японія і Європа почали розробляти системи одержання електроенергії на основі сонячного світла з 1970-х років. Германія запустила масштабну програму з переведення домашніх господарств на сонячну електроенергію, у Японії ведуться розробки, які обіцяють у два рази знизити вартість сонячної електроенергії через 3-5 років.

У Китаї також відзначають, що первинним завданням у реалізації їх програми повинно стати здешевлення виробництва сонячної енергії та створення електростанцій, готових генерувати її в промислових масштабах.

Джерело: FINANCE


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /