МГЕО "Наш дім - Манява" » » 377 міст у 74 країнах уже приєдналися до Години Землі - 8 Лютого 2009

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Залишилося ще вісім тижнів до години землі під час якої люди у всьому світі вимкнуть світло на одну годину, Годину Землі. Однак, кампанія з підняття громадської свідомості щодо питань зміни клімату набирає обертів й обіцяє стати найбільшою добровільною акцією, яка коли-небудь була в світі.

Ініціатива вимкнення світла, яка була започаткована у Сіднеї в 2007 році як екологічна акція одного міста, розвинулася у масову кампанію, яка привертає увагу людей з усього світу. У 2008 році 371 місто у 35 країнах вимкнули світло у спільному заклику до боротьби зі зміною клімату.

Зараз, коли залишилося ще майже два місяці до організованої Всесвітнім Фондом Природи Години Землі 2009, кількість учасників уже стала більшою. 377 міст у 74 країнах, включно з Києвом та Одесою, вже висловили своє бажання долучитися до акції вимкнення світла на одну годину, 28 березня 2009 року о 20:30.

Генеральний директор WWF, Джеймс Ліп, оптимістично налаштований щодо можливостей кампанії сприяти прийняттю ключових рішень у питаннях боротьби зі зміною клімату:

“Очікується, що до акції вимкнення світла приєднаються ще сотні міст протягом часу, що залишився, й Година Землі 2009 стане платформою для безпрецедентного глобального заклику до активних дій у боротьбі зі зміною клімату»

Список міст, що підтвердили свою участь у Годині Землі 2009, включає 37 столиць та найбільші міста світу: Лондон, Пекін, Рим, Москва, Лос-Анджелес, Ріо-де-Жанейро, Гонк Конг, Дубаї, Сінгапур, Афіни, Буенос-Айрес, Торонто, Сідней, Мексико, Стамбул, Копенгаген, Маніла, Лас-Вегас, Брюссель, Кейптаун та Хельсінкі.

Разом з найбільшими мегаполісами світу під час Година землі – 2009 освітлення буде вимкнено й на багатьох визначних пам’ятках світу: статуя Христоса-Спасителя в Ріо-де-Жанейро, Столова гора в Кейптауні, Будинок Опери в Сіднеї, Вежа CN в Торонто та найвища в світі споруджена будівля Тайпей 101.

Годину Землі також підтримали багато визначних людей світу, серед яких лауреат Нобелівської премії Миру, архієпископ Кейптаунський Десмонд Туту, та лауреатка премії Оскар, актриса Кейт Бланшет.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /