МГЕО "Наш дім - Манява" » » 15 – та конференція сторін Конвенції ООН зі зміни клімату: Даніє ігнорує, сувеніри і навчає молодь. - 12 Лютого 2009

20.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Датський уряд вирішив заснувати “Стипендію конференції” за гроші, заощаджені завдяки його політиці не дарувати подарунки учасникам конференції зі змін клімату, що відбулася наприкінці цього року.

Завжди на подібних міжнародних конференціях учасники одержували подарунки і так звані сувенірні набори від країни, що була приймаючою стороною. Очікується, що кількість учасників конференції в Копенгагені сягне 15 000. Часткою своїх зусиль щодо зменшення екологічних і кліматичних впливів уряд вважає припинення практики вручення сувенірів. Чотири мільйони датських крон (або близько 700 000 доларів США), заощаджених таким чином, буде витрачено на стипендії 10-12 кандидатів з усього світу на вивчення проблем зміни клімату, які приймуть участь у дворічному навчальному курсі з питань зміни клімату у університетах Данії.

“Наша політика “0 сувенірів” і впровадження стипендії конференції є важливими позитивними сигналами конференції, що потребує інновацій щодо способу у якому ми використовуємо наші ресурси. Хоча немає сумнів, щодо добрих намірів, які стоять за врученням сувенірів, ми часто спостерігали як сувенірні набори опинялися в контейнерах для сміття готелів і в місцях проведення конференцій. Ми хочемо в Копенгагені раз і назавжди відмовитися від цієї традиції і використовувати гроші конструктивно”, - заявив Улла Тоернес (Ulla Tørnæs), міністр з питань співробітництва.

“Стипендія конференції висвічує чітку позицію Данії щодо досліджень, пов’язаних із зміною клімату, і реальних можливостей щодо придбання спеціальності в університетах Данії. Крім того, стипендія відповідає задачі уряду збільшити обмін студентами. Завдяки цієї стипендії ми сподіваємось залучити групу розумних молодих людей з усього світу, у яких буде мотивація зробити все по іншому, і які матимуть детальне знання стосовно датських технологій і досліджень”, - зауважила пані Хелга Сандер (Helge Sander), міністр науки, технологій і інновацій .

За додатковою інформацією з питань стипендії конференції звертайтесь на сайт: www.studyindenmark.dk/climate

Якщо у вас виникли додаткові запитання, будь ласка, звертайтесь до:

головного консультанта Ніс Геллерт (Nis Gellert) (Міністерство закордонних справ),
тел. 33 92 02 77 або до

міжнародного експерта Крістини Міблбек Вінберг (Christiane Mißlbeck-Winberg) (CIRIUS),
тел. 33 95 70 66

ПРЕС-РЕЛІЗ МІНІСТЕРСТВА ЗАКОРДОННИХ СПРАВ І МІНІСТЕРСТВА НАУКИ, ТЕХНОЛОГІЙ І ІННОВАЦІЙ (Данія)


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /