МГЕО "Наш дім - Манява" » » Про внесення змін до деяких законодавчих актів України" - 24 Лютого 2009

20.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Законопроектом передбачається законодавчо врегулювати відносини, що виникають у зв‘язку з вилученням (викупом) особливо цінних земель та земель, що використовуються для розробки корисних копалин.

Під час обговорення члени Комітету зазначали, що проект підготовлено з метою підвищення правового захисту особливо цінних земель, інтересів держави та її економічної безпеки в частині заборони на передачу до земель приватної та комунальної власності земельних ділянок для розробки родовищ корисних копалин загальнодержавного значення відкритим способом.

Водночас, народні депутати звернули увагу на те, що законопроект потребує суттєвого доопрацювання в частині надання повноважень Кабінету Міністрів України затверджувати перелік агровиробничих груп грунтів, які віднесено до особливо цінних земель. А також стосовно доцільності віднесення земельних ділянок, наданих для добування корисних копалин загальнодержавного значення, до земель державної власності, що не можуть передаватися до земель комунальної та приватної власності.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /