МГЕО "Наш дім - Манява" » » Комп’ютерні технології допоможуть проводити моніторинг стан лісових насаджень - 24 Лютого 2009

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

18 лютого, в м. Ужгород відбувся семінар "Застосування передової технології Field-Map у лісовому господарстві і при проведенні моніторингу стану лісових насаджень", який організований Координаційним офісом проекту FORZA та обласним лісгоспом. Участь у ньому взяли і представники Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області.

Field-Map являє собою систему для збору польових даних, яка поєднує сучасні електронні та лазерні вимірювальні прилади й програмне забезпечення, що дозволяє використовувати таку систему, як універсальний технологічний комплекс для проведення вимірів, складання карт і управління інформацією під час польових робіт.

Технологія забезпечує широкий спектр можливостей для застосування: вона може використовуватися для національної інвентаризації лісів, проведення лісотаксаційних робіт, лісовпорядження, картографування й інвентаризації природоохоронних об’єктів, моніторингу лісів, наукових і проектно-дослідницьких робіт в галузі лісового господарства, ландшафтного дизайну, дистанційного зондування Землі, а також охорони природи, повідомили "Закарпаття online" у прес-службі Державного управління охорони навколишнього природного середовища в Закарпатській області.

                                               Джерело: zakarpattya.net.ua


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /