МГЕО "Наш дім - Манява" » » Арнольд Шварценеггер ввів надзвичайний стан в своєму штаті у зв’язку із засухою - 29 Березня 2009

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

      Губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер ввів у підопічному штаті режим надзвичайного стану у зв’язку з засухою, що продовжується третій рік. Нестача опадів за 36 місяців призвела до падіння рівня води в природних та штучних резервуарах на території Каліфорнії до найнижчого з 1992 року рівня. "Ця криза така ж серйозна, як землетрус або лісові пожежі", - сказав в зв’язку з цим Шварценеггер.
       Засуха вже змусила фермерів звільнити десятки тисяч сільськогосподарських робітників і припинити роботи на більшій частині полів, а населені пункти - вводити жорсткі заходи з економії водних ресурсів. Відповідно до положення про надзвичайний стан, влада Каліфорнії надаватиме допомогу постраждалим регіонам і підприємцям.
Разом з тим, міста Каліфорнії зобов’язані самі обмежувати споживання води своїми жителями. Зокрема, нормоване споживання води вводиться з 1 травня в другому за величиною місті США - Лос-Анджелесі.

Цей захід був затверджений в середині цього місяця радою директорів найбільшої в країні комунальної служби - Департаменту водопостачання та енергетики округу Лос-Анджелес. Востаннє нормоване споживання води вводилося в містах Каліфорнії на рік в 1991 році також через сильну засуху.

Відповідно до нових правил, 3,8 млн житлових володінь та підприємств, зареєстрованих на території Лос-Анджелеса, будуть платити штрафні тарифи за воду, спожиту понад встанвлену норму. Як сказав представник Департаменту водопостачання та енергетики, очікується, що обмеження дозволять економити до чверті води в місті.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /