МГЕО "Наш дім - Манява" » » Кринична вода може викликати рак сечового міхура - 3 Травня 2009

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Чиста вода один з безумовних факторів здоров'я. Часто міські жителі, незадоволені смаком водопровідної води, з надією спрямовуються до джерел. Однак, відповідно до нового дослідження Університету Алабами / Бірмінгем, США /, вживання води з свердловин, колодязів або джерел підвищує ризик розвитку раку сечового міхура.

Лікарі вважають, що найчастіше Кринична вода може бути забруднена пестицидами, що провокують активність ракових клітин. Учені прийшли до такого висновку після розгляду причин різких відмінностей за показниками раку сечового міхура серед американських штатів, з огляду на інформацію про наявність медичної страховки у жителів, сімейний дохід, соціально-економічний статус і доступ до послуг охорони здоров'я. Онкологи вважають, що колодязі неприйнятні як джерела питної води з-за потенційно серйозну небезпеку формування пухлин. Крім "водного чинника", на захворюваність і високу смертність від раку впливали активні впливи сонячних променів і паління.

Екологічні фактори нарівні з ультрафіолетом та курінням володіють сильним впливом на розвиток хронічних форм раку, кажуть клініцисти. Люди, які часто пили воду з колодязів, відкритих свердловин і джерел, з високою ймовірністю ставали жертвами ракових пухлин в сечовому міхурі. Для захисту здоров'я від хвороби епідеміологи настійно рекомендують уникати альтернативних джерел водопостачання, оскільки безпека та якість води в них не можуть бути гарантовані через несприятливі  і постійно погіршуванні екологічної умови.

                                                                                  Джерело: АМИ-ТАСС


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /