МГЕО "Наш дім - Манява" » » Смертоносний ураган «Айла» - 2 Червня 2009

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Число жертв тропічного циклону Айла, що в понеділок, 25 травня, пронісся над індійським штатом Західна Бенгалія і над сусіднім Бангладеш, склало 203 особи.
Раніше повідомлялося про 130 загиблих.
Ураган, що лютував у минулі вихідні в Бенгальській затоці, виявився потужнішим, ніж прогнозували синоптики. Сила вітру сягала 120 кілометрів на годину. Циклонічний шторм обрушив на регіон зливи, рівень опадів склав 25 сантиметрів, висота хвиль - три метри. Ураганний вітер виривав із корінням дерева та зривав дахи, а дощі викликали повені та зсуви.
Число загиблих у прибережних районах Бангладеш оцінюється у 121, поранення від удару стихії отримали близько 800 осіб, передають місцеві ЗМІ. Близько 30 тисячам будинків завдано серйозної шкоди, зруйновано дамби, знищено посіви, населення постраждалих районів відчуває нестачу питної води.
В Індії руйнівний циклон пронісся над прибережними районами, столицею штату містом Колката (колишня Калькутта) і досяг передгір'їв Гімалаїв на півночі штату, де спровокував зсуви.
Як повідомляє агентство IANS, число жертв стихії тут досягло 82 осіб. Ліквідацією наслідків займаються армія та бійці підрозділів цивільної оборони. Ізольованим через повені людям скидають із вертольотів воду і продовольство.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /