МГЕО "Наш дім - Манява" » » Генсек ООН поїде на полюс дивитися, як тане крига - 29 Липня 2009

21.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Генсек ООН Пан Гі Мун повідомив на прес-конференції в середу, що відправиться в кінці серпня на Північний полюс, щоб своїми очима побачити танення льоду і потім розповісти учасникам екологічного самміту в Нью-Йорку про негативні прояви глобальної зміни клімату.

Зустріч у верхах по клімату запланована на 22 вересня в штаб-квартирі ООН.

"Ми очікуємо близько 100 глав держав та урядів. Це буде найбільший форум з питань зміни клімату", - сказав Пан Гі Мун.

У ході форуму світові лідери зможуть обговорити підготовку глобального угоди по боротьбі з парниковими викидами, яка має бути підписана в грудні в Копенгагені. Воно має замінити Кіотський протокол, дія якого закінчується в 2012 році.

Генсек ООН підкреслив, що два роки тому лише кілька лідерів були готові говорити на тему зміни клімату, а зараз все світове співтовариство готується до конференції в Копенгагені.

"Але у нас залишилося менше п'яти місяців для досягнення угоди. Для того, щоб своїми очима побачити наслідки глобального потепління на планеті, побачити танення льодовиків і поділитися цим з учасниками самміту, я збираюся поїхати на Північний полюс в кінці наступного місяця", - сказав генсек ООН.

В якості одного з позитивних моментів в русі до підписання нового екологічного договору генсек наголосив на тому, що керівництво Китаю, головного виробника шкідливих парникових викидів в атмосферу, запевнило його в ході недавніх переговорів про готовність досягти домовленості на форумі в Копенгагені.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /