МГЕО "Наш дім - Манява" » » На території Національного природного парку "Синевир" незаконно вирубують дерева - 8 Серпня 2009

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Державні екологічні інспектори виявили на території національного природного парку "Синевир" численні порушення законодавства, про це повідомили у Державній екологічній інспекції в Закарпатській області.

Як сказано у повідомленні, працівники Державної екологічної інспекції в Закарпатській області провели планову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в природно-заповідному фонді національного природного парку "Синевир" і виявили численні порушення, передає УНІАН.

Серед порушень, виявлених на території парку, — незаконне вирубування дерев на лісосіках, пошкодження дерев. Також державні екологічні інспектори виявили факти незадовільної та несвоєчасної очистки місць рубок від порубкового залишку, порушення термінів проведення санітарних рубок.

Крім цього, за інформацією Держекоінспекції, в ході перевірки виявлено незаконне вирубування дерев в насадженнях. Згідно з розрахунками, розмір збитків, завданих незаконними вирубками дерев, становить 4,9 тис грн.

За результатами перевірки до адміністративної відповідальності притягнуті 17 посадових осіб та громадян. Матеріали перевірки Державної екологічної інспекції будуть направлені в прокуратуру Закарпатської області для подальшого вжиття заходів впливу стосовно порушників природоохоронного законодавства.

Нагадаємо на початку року заступник голови Верховної Ради Микола Томенко закликав зупинити ліквідацію Національного природного парку "Синевир" в Закарпатті.

Озеро Синевир – найбільше та найглибше високогірне озеро України. Воно утворилося внаслідок землетрусів, що відбулися мільйони років тому. Найбільші глибини озера – від 19 до 24 м. Якщо дивитися зверху, то за формою озеро з невеличким острівцем посередині нагадує око, за що його ще називають "Морським оком". Озеро площею 0,7 га знаходиться на території Національного природного парку "Синевир". В озері водяться 3 види форелі.

www.newsru.ua


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /