МГЕО "Наш дім - Манява" » » Мінпаливенерго ліцензуватиме виробництво біопалива і біогазу - 16 Серпня 2009

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Кабінет Міністрів уповноважив Міністерство палива і енергетики ліцензувати виробництво, зберігання і реалізацію рідкого палива з біомаси і біогазу.

Про це говориться в постанові уряду № 829 від 29 липня.

Цим документом відповідні зміни були внесені до переліку органів ліцензування, який затверджений постановою Кабміну № 1698 від 14 листопада 2000 року.

Уряд також встановив, що виконання Міністерством палива і енергетики функцій по ліцензуванню діяльності у сфері виробництва, зберігання і реалізації біогазу і рідкого палива з біомаси здійснюється в межах бюджетних асигнувань, встановлених для Міністерства.

Мінпаленерго доручається в місячний термін затвердити за узгодженням з Державним комітетом з питань регуляторної політики і підприємництва ліцензійні умови здійснення господарської діяльності, пов'язаної з виробництвом, зберіганням і реалізацією біогазу і рідкого палива з біомаси.

Як повідомляло агентство, раніше Кабінет Міністр доручив Національному агентству по ефективному використанню енергоресурсів забезпечити створення і ведення реєстру ресурсів, придатних для виробництва біогазу.

 


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /