МГЕО "Наш дім - Манява" » » Позиція України на міжнародних переговорах з питань змін клімату. - 29 Серпня 2009

21.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

26 серпня в Орхуському інформаційно - тренінговому центрі (при Мінприроди) відбулось обговорення позиції України на міжнародних переговорах з питань зміни клімату на зустрічі представників екологічних громадських організацій та Національного агентства екологічних інвестицій (НАЕІ).

Національне агентство екологічних інвестицій прагнуло вважати цю зустріч офіційними громадськими слуханнями, але при цьому порушило всі правила їх організації. Екологічні організації дізнались про проведення слухань за день до події. Оновлену позицію України громадськість побачила вперше сівши за стіл. Тому під тиском екологічних НПО ця подія була визнана просто консультаційною зустріччю з Нацекоінвестагенством, а офіційні громадські слухання призначені на початок жовтня. Офіційна мета України досягти рівня 80% викиди парникових газів до 2020 року від рівня 1990 року. Але фактично це означає збільшення викидів, так як Україна на даний момент викидає лише 45% від 1990 року. Як зазначив керівник IнфоЦентру УЕА “Зелений Світ” Федоринчик Сергій: «Ця мета означає нічого не робити, а самопливом воно і так вийде на 80% від 1990 року, і ще й красиво вийде.

Виконаємо зобов’язання!». Така позиція щодо фактичного збільшення викидів парникових газів ніяк не обґрунтовується з боку представників влади. Також позиція України не враховує питання фінансових зобов’язань та адаптації економіки країни до зміни клімату. Екологічні громадські організації будуть продовжувати впливати на позицію України щодо взяття більших зобов’язань зі зниження викидів парникових газів.

Джерело: Робоча група неурядових еколгічних організацій України зі зміни клімату


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /