МГЕО "Наш дім - Манява" » » 23 листопада 2010 року відбудеться засідання Координаційної ради з виконання Карпатської конвенції - 16 Листопада 2010

21.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

        23 листопада 2010 року відбудеться засідання Координаційної ради з виконання положень Рамкової конвенції про охорону та сталий розвиток Карпат. До складу Координаційної ради входять близько 30 представників заінтересованих центральних і місцевих органів виконавчої влади Карпатського регіону, наукових та громадських організацій. 
       Україна була ініціатором розроблення Карпатської конвенції та Протоколу про збереження і стале використання біологічного та ландшафтного різноманіття, які набрали чинності 4 січня 2006 року та 28 квітня 2010 року, відповідно. 
       Під час засідання Координаційної ради заплановано розглянути питання щодо стану впровадження Карпатської конвенції і Протоколу на міжнародному і регіональному рівні, підготовки міжнародних документів, спрямованих на забезпечення виконання їх положень, зокрема щодо підготовки проектів протоколів про стале управління лісами та про сталий туризм, Стратегічного плану дій для впровадження Протоколу про збереження і стале використання біологічного і ландшафтного різноманіття. Також розглядатимуться пропозиції Львівської і Чернівецької областей щодо місця розміщення Постійного Секретаріату Карпатської конвенції в Україні.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /