МГЕО "Наш дім - Манява" » » Акція «За чисте довкілля» - 30 Березня 2011

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

    31 березня на Прикарпатті стартує традиційно весняна передвеликодня акція з благоустрою та впорядкування територій сіл, селищ і міст у межах щорічної всеукраїнської акції «За чисте довкілля».
     Як зазначено у розпорядженні голови обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка, «з метою приведення в належний санітарний стан населених пунктів області, прилеглих територій, парків, скверів, узбіч доріг, підготовки до Великодніх свят і Дня Перемоги», 16 квітня - загальнообласна толока з благоустрою. 
     Керівникам районних державних адміністрацій, головам виконавчих комітетів міських, селищних та сільських рад разом з керівниками підприємств, організацій, установ, шкіл, середніх спеціальних та вишів доручено розробити заходи з проведення в області чергової акції з благоустрою та впорядкування територій населених пунктів.
     В належний санітарний стан слід привести прибережні захисні смуги вздовж річок, джерел, автобусних зупинок, вказівних та інформаційних знаків обабіч доріг, придорожні зелені насадження. 
    У рамках акції з благоустрою впорядкують кладовища, братські могили, меморіальні комплекси та місця почесних поховань. 
   Управління житлово-комунального господарства обласної державної адміністрації, обласне виробниче управління з меліорації та водного господарства, обласна санепідемстанція, обласне управління лісового та мисливського господарства, державне управління охорони навколишнього природного середовища в області покликані «забезпечити координацію робіт з благоустрою, озеленення та приведення в належний санітарний стан населених пунктів і прилеглих до них території, а також прибережних захисних смуг вздовж річок, джерел, полігонів для побутового сміття» тощо.
    Служба автомобільних доріг в області, дочірнє підприємство "Івано-Франківський облавтодор” мають забезпечити прибирання автошляхів ; ВАТ "Івано-Франківська дирекція залізничних перевезень” відповідальне за прибирання прилеглих до залізничних колій територій.
     Довідково: Контроль за виконанням розпорядження «Про проведення в області заходів у рамках щорічної всеукраїнської акції з благоустрою «За чисте довкілля» покладено на заступника голови облдержадміністрації Руслана Гусака. Всеукраїнську акцію з благоустрою «За чисте довкілля» започатковано 31 березня 2010 року розпорядженням № 777-р Кабінету Міністрів України.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /