МГЕО "Наш дім - Манява" » » Через 15 років може сповільнитись розвиток Карпатських лісів - 28 Травня 2011

21.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

      Через 10-15 років ліси Карпатського національного природного парку стануть стиглими і перестиглими, що заважитеме розвитку нових дерев. 
       Про це журналістам розповів головний природознавець Карпатського національного природного парку Ігор Купчик. За словами Ігоря Купчика, зараз дерева Карпатського національного природного парку є середнього віку, але через 10-15 років стануть стиглими і перестиглими.
       „Держава не дозволяє проводити вирубку дерев у національному природному парку, тому ми переживаємо про майбутній розвиток лісу. Але сподіваємось, що за 10-15 років щось зміниться” – сказав Ігор Купчик.
Щодо незаконної вирубки лісу КНПП, Ігор Купчик розповів, що вирубують в основному місцеві жителі – деревина є матеріалом для будівництва житла та для опалення осель – проте обсяги несанкціонованої вирубки незначні – 150-200 кубометрів на рік.
       Також проблемою для КНПП, як розповів Ігор Купчик, є вивіз сміття, тому що машина забирає сміття тільки раз на рік і працівникам парку доводиться власноруч збирати сміття у горах і носити його на плечах.
                                                                                               www.lesovod.org.ua


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /