МГЕО "Наш дім - Манява" » » Державне агентство екологічних інвестицій підбило підсумки роботи в 2010 році - 1 Лютого 2011

21.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість


     Підсумки роботи Національного агентства екологічних інвестицій за 2010 рік та плани роботи на 2011 рік було обговорено на Колегії Нацекоінвестагентства у вівторок, 25 січня. Про це повідомляє прес-служба установи.
Зокрема, у виступах зазначалося, що у відповідності до програми діяльності Уряду та пріоритетів діяльності Національного агентства екологічних інвестицій України на 2010 рік основна увага приділялась залученню в Україну інвестицій через механізми Кіотського протоколу, підписанню міжнародних угод щодо співробітництва з питань зміни клімату, формуванню позиції України та участі в міжнародних переговорних процесах, зокрема на світовому саміті у Канкуні. А також – впровадженню гнучких механізмів Кіотського протоколу.
     Одним з головних зобов’язань України за Кіотським протоколом є належне функціонування національної системи оцінки антропогенних викидів і поглинання парникових газів. У період з 30 серпня по 4 вересня 2010 р. виконано супровід централізованого розгляду експертами Секретаріату Рамкової Конвенції зі зміни клімату (РКЗК) ООН Національного кадастру парникових газів. За результатами розгляду зауважень Нацекоінвестагентством було підготовлено оновлену версію Національного кадастру, яка була розміщена на офіційному сайті Секретаріату РКЗК ООН 17 жовтня 2010 р.
     Нацекоінвестагентством було забезпечено функціонування Національного електронного реєстру антропогенних викидів та абсорбції парникових газів та його взаємодія з міжнародним журналом транзакцій, а також оприлюднення інформації Національного електронного реєстру антропогенних викидів та абсорбції парникових газів відповідно до вимог РКЗК ООН. За 2010 р. виконано 59 транзакцій з передачі одиниць (частин) встановленої кількості та одиниць скорочення викидів до реєстрів інших країн. 
      На прохання керівництва міжнародного журналу транзакцій фахівцями Нацекоінвестагентства здійснено перевірку національних реєстрів Ісландії та Естонії на відповідність правилам ведення реєстрів.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /