МГЕО "Наш дім - Манява" » » Діяльність екологічної інспекції у Івано-Франківській області у сфері поводження з відходами. - 10 Вересня 2010

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

        Протягом 2009 – 2010 роками працівниками Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області на території Богородчанського району проведено 14 перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства в сфері поводження з відходами, за результатами яких до адміністративної відповідальності притягнуто  9 осіб з накладанням адміністративних стягнень у вигляді штрафу на загальну суму 935,00 грн. Видано відповідні приписи з метою усунення виявлених порушень природоохоронного законодавства в сфері поводження з відходами.
       Діяльність підприємств, установ та організацій Богородчанського району в сфері поводження з відходами протягом зазначеного вище періоду не призупинялась.
     Працівниками Держекоінсекції в області постійно здійснюються рейдові перевірки на території області, щодо фактів незаконного видобутку твердих корисних копалин, виявлення фактів засмічення земель твердими побутовими відходами. Протягом 2009 – 2010 року було виявлено 8фактів несанкціонованих сміттєзвалиш твердих побутових відходів. З метою усунення порушень органам місцевого самоврядування видано відповідні приписи.
       Державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища у 2009 – 2010 роках проводилися перевірки експлуатації полігону твердих побутових відходів селища Богородчани. В ході перевірок виявилися порушення встановлених правил експлуатації полігону. До адміністративної відповідальності притягувалися винні посадові особи підприємства та видавались приписи про усунення виявлених порушень. 


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /