МГЕО "Наш дім - Манява" » » Екологічна інспекція на Івано-Франківщині підбила підсумки незаконних вирубок у 2011 році - 25 Січня 2012

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

    Протягом 2011 року фахівцями Державної екологічної інспекції в Івано-Франківській області за порушення вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони рослинного світу до адміністративної відповідальності притягнуто 476 осіб на загальну суму штрафів 46 тис. грн. За матеріалами перевірок нараховано майнових стягнень на суму 5 млн. 775 тис. грн. Значну частину у виявлених порушеннях займають незаконні рубки лісу, сума шкоди від яких становить 95% від загальної суми. 

    Найбільші об'єми незаконних рубок лісу допущені в наступних підприємствах: ДП «Рогатинське лісове господарство» обліковано незаконних рубок лісу 224 м.куб; ДП «Кутське лісове господарство» обліковано незаконних рубок лісу 103 м.куб; ДП «Вигодське лісове господарство» – 51 м.куб; ДП «Надвірнянське лісове господарство» та інші.

      Урезультаті проведення перевірки законності видалення зелених насаджень на території Рожнятівського району державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища в Івано-Франківській області нараховано завдану державі шкоду на суму 3 млн. 284 тис.грн. Матеріали перевірок направлено в правоохоронні органи.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /