МГЕО "Наш дім - Манява" » » «Екологічний бізнес буде оподатковуватися за пільговою схемою» - 17 Червня 2010

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

     Мінприроди оголосило пріоритетом своєї діяльності створення в України екологічного бізнесу. Це вже привернуло увагу інвесторів. Так нещодавно спеціалісти чеської компанії W.P.E (Water Purification Engineering) звернулися до Тернопільської обласної ради з пропозицією співпраці з питання утилізації твердих побутових відходів.
      «Це дуже позитивний сигнал. Інвестори правильно зрозуміли ключовий вектор політики нашого міністерства» – зазначив Міністр охорони навколишнього природного середовища України Віктор Бойко – «Їх активність на місцях означає, що ми скоро матимемо велику кількість екологічних проектів».
Мінприроди особливо зацікавлене у проектах, які стосуються переробки та утилізації побутового сміття, запровадження ресурсо- та енергозберігаючих технологій, розвитку альтернативної енергетики, утилізації та знешкодження відходів агропромислового комплексу та небезпечних агрохімікатів, зменшення викидів у атмосферу.
     «Ми розробляємо законодавчу базу, яка стимулюватиме екологічний бізнес. Особливо це стосується податкової сфери. Компанії, які реалізовуватимуть екологічні проекти, отримають пільги в оподаткуванні. Але хочу наголосити – ці проекти мають відповідати природоохоронному законодавству України. Інакше вони не матимуть шансів на втілення та сприяння с боку держави» - підкреслив Віктор Бойко.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /