МГЕО "Наш дім - Манява" » » Енергозбереження на Прикарпатті - 4 Жовтня 2014

16.02.2019 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

На Косівщині презентували черговий результат участі у проекті ЄС / ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду"
У селі Тюдів Косівського району презентовано результати  реалізованого громадською організацією "Добробут Тюдова" (голова - Д. Кобзюк) у рамках проекту ЄС / ПРООН "Місцевий розвиток, орієнтований на громаду" мікропроект «Інноваційні енергоефективні заходи вуличного освітлення с. Тюдів. Модернізація з використанням відновлювальних джерел енергії (енергія сонця)».
Відповідно до проекту встановлено сонячну електросистему потужністю 1,92 кВт/год., 37 електроопор з світильниками типу LED загальною потужністю 1,02 кВт/год., що дає змогу освітити три кілометри сільських вулиць.
Вироблена сонячними фотопанелями електрична енергія через мережевий інвертор (перетворення виробленої енергії із постійного струму в перемінний та синхронізація частоти струму) та лічильник із системою ЛУЗОД (локальне устаткування збору і обробки даних, який через модем передає інформацію про кількість електричної енергії на центральний пульт ПАТ «Прикарпаттяобленерго») подається в загальну систему електропередач.
Вироблена електроенергія використовується сільською радою для потреб вуличного освітлення, а, при її надлишку, - зараховується  сільським установам за ціною виключно її транспортування (0,2 грн/кВт). При цьому, економія бюджетних коштів - 1,28 грн/кВт. За 21 день роботи  СЕС вироблено 716 кВт.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /