МГЕО "Наш дім - Манява" » » Європейський день парків - 24 Травня 2010

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Європейський день парків був заснований Федерацією Європарк - європейською організацією, яка об'єднує охоронювані природні території в тридцяти шести європейських країнах. Проведений вперше в 1999 році цей день тепер святкується щорічно 24 травня у всій Європі.
       Дата святкування була обрана в зв'язку з тим, що саме 24 травня 1909 в Європі були створені перші Національні парки - це були дев'ять Національних парків, заснованих в Швеції. З тих пір охоронювані природні території стали безцінною частиною природної і культурної спадщини Європи.
      Цей екологічний свято було засновано з метою підйому профілю заповідників Європи, а також для того, щоб викликати суспільну підтримку їх роботи. В даний час Європейський день парків символізує міжнародну солідарність у справі охорони природних територій.
      У цей день проводяться численні заходи на території та навколо заповідників, метою яких є привернення уваги до природної краси Європи та її культурного надбання. На перший план висувається незмінно їх захист, як в даний час, так і в майбутньому.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /