МГЕО "Наш дім - Манява" » » Форум ООН готується до Міжнародного року лісів - 27 Січня 2011

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

    Завершила свою роботу 9 сесія Форуму Організації Об'єднаних Націй з лісів. Зустріч відбулася у формі пленарних засідань та "круглих столів", на яких обговорювалися теми щодо значущості лісів і лісового господарства у різних аспектах життя людей, міжнародних процесах та документах. Зокрема, йшлося про процес фінансування лісогосподарської діяльності, а також про підготовку до Конференції ООН зі стійкого розвитку галузі.
    Як повідомили УКРІНФОРМу у прес-службі Держагентства лісових ресурсів України, у роботі сесії взяв участь директор Українського науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації Віктор Ткач.
    У відомстві також поінформували, що 2-3 лютого 2011 р. у рамках сесії Форуму ООН з лісів планується проведення засідання високого рівня (на рівні міністрів) та політичний діалог з керівниками міжнародних організацій, у ході якого відбудеться офіційне відкриття Міжнародного року лісів.
   Довідка. Форум Організації Об'єднаних Націй з лісів був створений як допоміжний орган Економічної та Соціальної Ради ООН резолюцією 2000/35 від 18 жовтня 2000 року. Його головне завдання полягає в забезпеченні раціонального використання, збереження і стійкого розвитку всіх типів лісів і зміцнення довгострокової політичної співпраці. Він покликаний сприяти створенню умов для узгоджених міжнародним співтовариством дій, що стосуються лісів, на національному, регіональному і глобальному рівнях.
                                                                                                                                        www.ukrinform.ua
Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /