МГЕО "Наш дім - Манява" » » Година Землі 2018: WWF закликає українців “зловити зв’язок з Землею” - 11 Березня 2018

13.11.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

24 березня 2018 року о 20:30 хвиля Години Землі прокотиться планетою вже вдванадцяте, для українців вона буде десятою. Тема цьогорічної кампанії – Connect2Earth (“Злови зв'язок з Землею”) – підкреслює, що люди почали втрачати зв’язок з планетою, який нам так потрібно відновити.  

“Година Землі – це не івент чи кампанія, це не конкретна хронологічна година у часі, для нас це маніфест людей про готовність змінювати свій стиль життя на екологічно дружній, готовність берегти свій дім-планету. Слоган цього року – Злови зв'язок з Землею.  Ми спробували перекласти на сучасний лад повідомлення: людина сьогодні відірвана від Землі, тож ми запрошуємо всіх відновити зв'язок і почати дбати про природу навколо. На 2012 рік чисельність популяцій наземних видів скоротилась на 38%, прісноводних на 81%, морських на 36%. Не "зловимо" зв'язок – ситуація буде погіршуватись. Наша планета – це мережа із мільярдів організмів, систем та явищ, це мультиволокно, що оточує нас 24/7, дає нам воду, повітря, ресурси. Та воно нам не належить, ми лише його частина. Цієї Години Землі ми б хотіли, щоб українці відчули свій тісний зв’язок із всесвітньою павутиною життя,” – відзначає Олена Тарасова-Красієва, координатор WWF в Україні.

Вже 33 міста України висловили свою підтримку Годині Землі і запланували просвітницькі заходи в межах кампанії. Серед них Львів, Кривий Ріг, Білгород-Дністровський, Маріуполь та інші. Міста, організації та навчальні заклади продовжують долучатися до кампанії щодня, щоб бути частиною міжнародного руху, що прагне стати на шлях сталого розвитку та зберегти нашу планету. 
 

Зловіть зв’язок з Землею цієї Години Землі, дбайте про природу кожного дня, щоб квітуча та біорізноманітна планета була не лише реаліями сьогодення, але й майбутнього. 

За свіжими новинами та усіма активностями в рамках Години Землі 2018 слідкуйте:
Сайт Години Землі 2018 в Україні: panda.org/eh18
Офіційна сторінка події на fb: facebook.com/events/170246300419932/
Долучитися до Години Землі wwf.panda.org/uk/our_work/ecoeducation/campaigns/eh18/sign_up/
Сайт WWF в Україні wwf.panda.org/ukraine

За додатковою інформацію звертайтеся:

Катерина Куракіна,
координатор Години Землі в Україні
e-mail: kkurakina@wwfdcp.org

Медіа-координатори Години Землі в Україні:

Валерія Немикіна,
тел.: +38097 908 0681
e-mail: vnemykina@wwfdcp.org

Міла Арсенюк,
тел.: +38093 917 5328
e-mail: marseniuk@wwfdcp.org


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /