МГЕО "Наш дім - Манява" » » Голова Богородчанської районної державної адміністрації Франко Єжак поінформував про природоохоронні заходи реалізовані у районі - 23 Лютого 2017

21.11.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Сьогодні голова Богородчанської районної державної адміністрації Франко Єжак прозвітувався перед громадськістю про роботу Богородчанської районної державної адміністрації у  2016 році

Керівник району поінформував  присутніх про роботу у сфері соціального захисту населення, охорони здоров’я, освіти, стану розвитку культури та інші актуальні для богородчанців питання.
Для екологічних організацій є важливим питання реалізації природоохоронних  заходів. Наводимо офіційні дані оприлюдненні прес-службою Богородчанської РДА: 
«У 2016 році з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища на запит райдержадміністрації профінансовано та виконано три природоохоронні заходи на суму 2475,8 тис. грн.,зокрема: 1."Відновлення та підтримання сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану р. Бистриця Солотвинська в с. Яблунька " на суму 950,0 тис. грн. 2."Будівництво берегоукріплювальних, протизсувних споруд на р. Бистриця Солотвинська в селі Пороги " на суму 1475,8 тис. грн. 3."Проведення заходів з охорони підземних вод та ліквідації джерел їх забруднення на території Старунського навчально-виховного комплексу в с. Старуня " освоєно 50,0 тис. грн.». 
Варто зазначити, що протягом минулого року районною державною адміністрацією спільною з районною радою проведена значна робота у питаннях реалізації природоохоронної політики, зокрема енергозбереження.  Дані питання залишаються на особистому контролі керівництва району. Тому хочемо висловити свою подякую керівництву району за підтримку екологічних ініціатив на богородчанщині. 
 


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /