МГЕО "Наш дім - Манява" » » "Головний ворог наших лісів — це корумпований уряд і несправедливе законодавство" - 16 Лютого 2012

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

ООН зробила сибіряка "Героєм лісу" Сибірський еколог Анатолій Лебедєв на спеціальній церемонії в ООН в четвер був удостоєний звання "Герой лісу". Він — один з п'яти активістів у галузі захисту лісів, які отримали це звання, на яке претендували 90 осіб з 41 країни, повідомили по Радіо ООН, передає кореспондент АМН.

За 20 років діяльності в Примор'ї, Анатолій проводив кампанії проти будівельних проектів, які загрожували корінним народам і природі. Завдяки зусиллям Анатолія та його колег була прийнята заборона на вирубку кедра, а працюючи в місцевій Думі, він провів законодавство до раціонального управління лісами і вберіг від вирубки національні парки. Він — автор першої регіональної телепередачі "Заповідано" і творець журналу "Екологія та бізнес".

"Головний ворог наших лісів — це корумпований уряд і несправедливе законодавство. Ми почали підтримувати екологічні інтереси місцевих жителів на противагу поповненню бюджету Москви. Ми раді, що багато лісозаготівельних підприємств — на нашому боці. Ми сподіваємося, що підтримка людей, що живуть за рахунок лісів — це найправильніший шлях ", — сказав Анатолій, виступаючи на урочистій церемонії в нью-йоркській штаб-квартирі ООН.

Церемонія нагородження "лісових героїв" завершила Міжнародний рік лісів, покликаний привернути увагу до необхідності захисту лісових багатств планети.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /