МГЕО "Наш дім - Манява" » » Індія рятує своїх тигрів замість видобутку алмазів - 8 Грудня 2016

17.12.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Як сказали в комітеті виданню «Нью Індіен Експрес» (New Indian Express), згідно з доповіддю Національної організації із захисту тигрів, проект може зруйнувати характер ландшафту і завадити розповсюдженню тигрів у національному парку Панна. Запланований у центрі Індії гірничодобувний проект займає територію між заповідниками тигрів Панна та дикої природи Наурадехай.

Як стверджується у статті індійського товариства із захисту живої природи, у 2011 році в Індії нараховували близько 1700 тигрів.

Браконьєрство все ще є головною причиною зменшення популяції рідкісних видів тварин. Але знеліснення – особливо в місцях захисту видів – може стати причиною смерті багатьох істот.

Запропонована вирубка 500 тисяч дерев з тигриного коридору настільки велика за площею, що її можна уявити собі як 1800 футбольних полів.

Захист цієї землі також дає надію, що наступного року ліс виробить 59 мільйонів кілограмів кисню.

Дії тих, хто відклав програму, показують, що захист популяції тигрів та збереження навколишнього середовища вартує набагато більше, ніж 330 мільйонів доларів, які могли би бути отримані від видобутку алмазів на цій території.

За матеріалом Френка Фелпса (by Frank Phelps)

Джерело: goodnewsnetwork.org

Переклала та підготувала Марія Кочержинська

Редактор: Марина Шовкопляс

Фото: Кевін Ло (Keven Law)


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /