МГЕО "Наш дім - Манява" » » Івано-Франківщина буде обмінюватися досвідом зі Словачинною у сфері енергозбереження та використання альтернативних джерел енергії - 29 Червня 2017

24.09.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Днями керівник молодіжної громадсько-екологічної організації «Наш дім – Манява» Микола Скиданюк зустрівся з Генеральним Консулом Словацької Республіки в м. Ужгород Мірославом Мойжіто та економічним дипломатом Консульства Даніелом Цабаном. У ході зустрічі обговорено питання реалізації на території Івано-Франківської області проектів у сфері використання альтернативних джерел енергії та досвіду Словацької республіки у цій сфері.
Також урочисто підписано грантову угоду про реалізацію на території Івано-Франківської області проекту «Зелена енергія: Словацько-Український досвід». Даний проект буде реалізуватися за фінансової підтримки Словацького агентства з розвитку міжнародної співпраці Slovak Aid. 
В рамках діяльності передбачається проведення: навчальних семінарів, ознайомчої трьох-денної поїздки в місто Кошице (Республіка Словичинна), інформаційних флеш-мобів, спільного розроблення рекомендації щодо покращення енергетичної політики на Івано-Франківщині використовуючи власний досвід та досвід країн Європейського Союзу, зокрема Словачинни.   
Запрошуємо представників влади, громадських організацій, бізнесу та науковців Івано-Франківської області долучитися до реалізації проекту та запобігти змінам клімату в Карпатському регіоні. 
 


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /