МГЕО "Наш дім - Манява" » » Із нафтопроводу нафта потрапила у потічок - 14 Серпня 2012

13.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

В неділю, 12 серпня, близько 17.52 год. до ОКЦ ТУ МНС в області від оперативного чергового УНС ОДА поступило повідомлення про те, що поблизу с. Кривець Богородчанського району виявлено витік нафти на поверхню ґрунту з подальшим попадання в місцевий потічок.

До місця події було направлено МОГ ТУ МНС в області та МОГ служби ЦЗ Богородчанського р-ну ТУ МНС в області. По прибуттю до місця події встановлено, що відбулась розгерметизація підземного нафтопроводу діаметром 159 мм, належить НГВУ "Надвірнанафтогаз", з послідуючим витоком нафти на поверхню ґрунту та подальшим попадання в місцевий потічок.

Подача нафтопродукту в продуктопровід була зупинена шляхом перекривання засувок. Для недопущення подальшого розповсюдження нафтопродукту силами працівників НГВУ встановлено загати на потічку із листяних дерев в трьох місцях та у верхній частині потічка поблизу від місця прориву труби проведено роботи по знищенню нафтопродукту методом контрольованого вигорання, що частково зменшило його кількість. Також за допомогою асенізаційних машин заплановано проведення робіт по відкачуванні нафтової плівки з поверхні потічка.

На місці події працюють аварійно-ремонтні бригади НГВУ "Надвірнанафтогаз" (20 чол. 3 од. тех.), МОГ ТУ МНС в області (3 чол. 1 од. тех.) та МОГ служби ЦЗ Богородчанського р-ну ТУ МНС в області (2 чол. 1 од. тех.).


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /