МГЕО "Наш дім - Манява" » » Калуш просить виділити з держбюджету 168 млн грн для вирішення екологічних проблем - 1 Лютого 2011

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

   Місто Калуш Івано-Франківської області просить Кабінет міністрів просить Кабінет виділити 168 млн грн на вирішення екологічних проблем в 2011 році.
    Про це повідомив заступник міського голови Калуша Василь Петрів в Івано-Франківську на нараді під головуванням міністра з питань надзвичайних ситуацій Віктора Балоги.
    За його словами, ці кошти потрібні Калушу, щоб завершити зміцнення північного борту Домбровського кар'єру, і не допустити прориву шкідливих розсолів у річку Сівка. Також ці гроші потрібні на відселення людей, що проживають на просідаючого території, на оздоровлення дітей і диспансеризацію населення, і на рекультивацію хвостосховища 1. Петрів зазначив, що відселити з небезпечного місця потрібно 4 тис. 320 мешканців Калуша.
    Як повідомлялося, в 2010 році Калуш отримав з державного бюджету 497 млн грн на подолання екологічних та соціальних проблем.
    Зокрема, за даними голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації Михайла Вишиванюка, 89 млн грн уряд виділив на проведення робіт на Домбровському кар'єрі, 298 млн грн - на вивезення гексахлорбензолу, 30 млн грн - на розвиток Калуша і 20 млн грн - на придбання медикаментів . Крім того, 49 млн грн Калуш отримав на придбання медичного обладнання, 16 млн грн - на будівництво водозабору та 5 млн грн - на проектну документацію для робіт на Домбровському кар'єрі. Про це повідомляє "Репортер Запоріжжя".Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /