МГЕО "Наш дім - Манява" » » Кандидати в списки світової спадщини ЮНЕСКО - 28 Липня 2010

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

    ЮНЕСКО розгляне 39 нових кандидатур на включення до списків світової спадщини, передає кореспондент РІА Новини.
    У минулу неділю в бразильській столиці розпочала роботу 34-я щорічна Сесія Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Робота форуму за участю понад 800 представників 187 країн триватиме в Бразіліа до 3 серпня.
    Серед кандидатів цього року на отримання статусу природних пам'яток світового значення - біосферний заповідник у Сибіру - плато Путорана.
     Крім того, мова піде про стан збереження ще 147 пам'ятників з уже внесених до списків всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, з яких 31 входить до переліку об'єктів, що знаходяться під загрозою, а стан ще 39 викликає серйозну заклопотаність організації.
     Одним з питань порядку денного сесії стане спірний проект "Охта центру" - офісного комплексу з 400-метровою баштою, вартістю 60 мільярдів рублів, який хоче побудувати компанія "Газпром нафта" в безпосередній близькості від історичного центру Петербурга, а також питання, пов'язані з кордонами історичного центру міста, який внесений до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.
     За даними російської делегації на 34-й сесії Комітету всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, обговорення питань, пов'язаних з Санкт-Петербургом, розпочнеться у середу, 28 липня.
    Усього в списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО на сьогоднішній день - 890 об'єктів із 148 країн.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /