МГЕО "Наш дім - Манява" » » Керівник МГЕО «Наш дім – Манява» Микола Скиданюк зустрівся із дипломата Посольства Японії в Україні Ямадо Шіорі - 18 Травня 2016

16.12.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Сьогодні в рамках реалізації проекту «Придбання сучасного медичного обладнання для Богородчанської центральної районної лікарні» в Богородчанському районі перебувала з робочою поїздкою дипломат (третій секретар) Посольства Японії в Україні Ямадо  Шіорі. Спільно з керівником молодіжної громадсько-екологічної організації «Наш дім – Манява» вона проаналізувала результати реалізації проекту та його успішні досягнення.
Також в ході зустрічі обговорили питання майбутньої співпраці у сфері енергозбереження, розвитку «зеленої енергетики», екологічної безпеки та можливої співпраці з Японськими екологічними організаціями. Сподіваємося, що 2016 – 2018 роки стануть продовженням співпраці між нашою організацією та Посольством Японії в Україні  з метою реалізації спільних ініціатив.
Від імені Молодіжної громадсько-екологічної організації «Наш дім – Манява» дякуємо Уряду Японії за надану фінансову допомогу для медицини району, яка в край необхідна в сучасних умовах в Україні.

 

Довідково
Розпочата ще у 2013 році спільна ініціатива молодіжної громадсько-екологічної організації «Наш дім – Манява», райдержадміністрації та Богородчанської центральної районної лікарні щодо придбання сучасного діагностичного обладнання була підтримана Посольством Японії в Україні у рамках Програми безвідплатної допомоги людської безпеки „КУСАНОНЕ”.  Тривалість проекту два роки (2014 – 2015 роки), загальною вартістю – 1 млн. 184 тис. грн.
Урочисте підписання угоди про реалізацію проекту відбулося 12 березня 2014 року в місті Києві за участю Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Саката Тоічі, керівника МГЕО «Наш дім – Манява» - Миколи Скиданюка, головного лікарня Богородчанської ЦРЛ Юрія Манюха та депутата районної ради Тараса Рашкевича.
На  кошти гранту придбано: систему ультразвукової діагностики SSA-780A Aplio MX та фіброгастроскоп. AplioМХ -  система пропонує повний набір інструментів для проведення високоспеціалізованих і наукових досліджень та дозволяє вирішувати найскладніші клінічні задачі. У 2014 році вищезазначене обладнання придбано та встановлено у кімнаті діагностики Богородчанської ЦРЛ, зараз там працює 2 осіб. Завдяки обладнанню можна проводити діагностику органів черевної порожнини, серця, опорно-рухового апарату та судин. Протягом  2015 року діагностику пройшли 34319 осіб, це жителі не тільки району, але й області.  
Згідно з останніми статистичними даними у 2015 році на 35 – 45 % покращилося виявлення хвороб на ранніх стадіях по опорно-руховому апарату,  щитовидних залозах та серцю, захворюваність онкопаталогій знизилась на  20 %.
Богородчанський район є одним із перших в Івано-Франківській області, який отримав грантову допомогу з боку Уряду Японії в рамках Програми «КУСАНОНЕ». Це стало кроком до зміцнення співробітництва між міжнародними донорськими організаціями та нашим районом і впровадженням нових громадських ініціатив.

 


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /