МГЕО "Наш дім - Манява" » » КМУ визначив порядок утилізації побутових відходів - 3 Грудня 2011

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

      Постановою № 1173 від 16.11.2011 Кабінет міністрів України затвердив Порядок проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, який вступить в силу з дня його офіційного опублікування. Відповідно до документа, учасниками конкурсу можуть бути суб'єкти господарювання, у статутних документах яких передбачена діяльність у сфері поводження з побутовими відходами.
     Крім того, в разі проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення вторсировини, що утворилася в результаті роздільного збору побутових відходів, учасникам знадобиться ліцензія на здійснення господарської діяльності зі збирання та заготівлі окремих видів відходів як вторинної сировини, балансовий звіт за останній звітний період, довідки органів ДПС та Пенсійного фонду про відсутність (наявність) заборгованості, документ, що містить інформацію про технічний потенціал підприємства, техпаспорти на спеціально обладнані транспортні засоби та довідки про проходження ними технічного огляду. Цей перелік не є вичерпним, так що при бажанні учасник конкурсу може подавати й інші документи на свій розсуд - наприклад, рекомендаційний лист.
       Підготовка та проведення конкурсу забезпечується виконавчим органом сільської, селищної, міської ради або місцевою державною адміністрацією в разі делегування їй повноважень відповідною радою. Організатор конкурсу готує конкурсну документацію, що включає в себе кваліфікаційні вимоги до учасників. При розгляді конкурсних пропозицій перевага надаватиметься учаснику, який подав конкурсній комісії проект або затверджену інвестиційну програму капітальних витрат, що включає заходи щодо впровадження роздільного збору твердих побутових відходів, а також інформацію про кількість відходів, залучених ним до повторного використання, використовуваних як вторинну сировину, а також відправляються на поховання
         Якщо в конкурсі взяв участь тільки один учасник, і його пропозиція не була відхилена, термін, на який він визначається виконавцем послуг з вивезення побутових відходів, складе 1 рік, після чого організується і проводиться новий конкурс.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /