МГЕО "Наш дім - Манява" » » Комітетом направлено на доопрацювання проект закону про внесення змін до Закону "Про об'єкти підвищеної небезпеки - 30 Листопада 2011

12.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

     Проектом (реєстр. № 9214) пропонується удосконалити процедурне питання, пов´язане з видачею дозволів. Зокрема, передбачається внести зміни до Закону "Про об´єкти підвищеної небезпеки", виключивши з нього норми щодо видачі дозволу на будівництво і (або) реконструкцію об´єктів підвищеної небезпеки та експлуатацію об´єктів підвищеної небезпеки, що позитивно вплине на діяльність суб´єктів господарювання.
    На засіданні Комітету наголошувалося, що положення законопроекту суперечать основним принципам державної політики з питань дозвільної системи у сфері господарської діяльності, які визначені статтею 3 Закону "Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності" та вимогам статті 13 Закону "Про місцеві державні адміністрації" щодо обмеження впливу місцевих органів виконавчої влади на забезпечення законності використання земельних та природних ресурсів на відповідній території.
     Під час обговорення було акцентовано увагу й на висновку Головного науково-експертного управління Апарату Верховної Рада України. Експерти вважають, що під час вирішення питань щодо спрощення господарської діяльності, пов´язаної з використанням об´єктів підвищеної екологічної небезпеки, на першому місці мають бути пріоритети забезпечення екологічної безпеки. На думку Управління, повне вилучення із Закону "Про об´єкти підвищеної небезпеки" положень зазначених статей у кінцевому підсумку може негативно вплинути на стан навколишнього природного середовища, оскільки йдеться про об´єкти підвищеної небезпеки, які є реальною загрозою виникнення надзвичайної ситуації техногенного та природного характеру.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /