МГЕО "Наш дім - Манява" » » Куди можна звернутись щодо порятунку дикої тварини - 20 Вересня 2017

17.12.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Адже кожен вид тварин передбачає свій набір дій щодо їх порятунку: допомагати лелеці та кажану треба по різному. Нижче список реабілітаційних центрів диких тварин та інших тематичних закладів, у які ви можете звернутись в разі необхідності. Або просто телефонуйте на службу 102 (у деяких випадках патрульні віднайдуть інформацію хто саме зможе допомогти постраждалим тваринам).
Деякі зоопарки мають ветеринарні клініки, де можуть прийняти диких тварин та надати першу допомогу. Подальше утримання диких тварин (якщо зоопарк прийме тварину) варто відслідковувати особисто.
Всеукраїнська служба порятунку диких, екзотичних і домашніх тварин "Добрий дім Фельдман Екопарк" (Харків): https://www.feldman-ecopark.com/contact
(097) 736 57 67
Кажани. Щодо рукокрилих вас проконсультують тут (Харків): http://www.bat-kharkov.in.ua/contacts/
Кажанів привозять і передають з усієї України, іноді навіть з-за кордону. Приймають усіх тваринок, і поранених і здорових. Також надають консультації по тому, як краще впіймати, утримувати і передати кажана. З інших міст люди передають переважно потягом у коробці з провідником; також центр має власних волонтерів, які за потреби виїжджають і забирають кажанів.
Садиба Нюшанікова. Допомога птахам (Київська область): https://www.facebook.com/NushanikovoPomoshPticam/
Так, птахів можна привозити, ніяких особливих умов для того, щоб взяти птаха не висувають. У разі, якщо місць немає, допомагають знайти інше місце для птаха, розміщують запит на своїй сторінці. Також консультують і дають поради, як виходити птаха вдома самостійно, багато людей роблять саме так.
Грошей не вимагають, намагаються обходитись своїми силами, але завжди вдячні за допомогу. Іноді люди приносять крупи або горіхи - раді всьому.
Телефони: 067 991 37 21 Ірина; 097 683 80 12 Валерій. Сторінка на facebook активна, відповідають оперативно. Найкраще телефонувати або писати в фб.
По стрижах вас проконсультують тут: https://www.facebook.com/Laricalaro/?fref=ts
Варто врахувати, що це не організація, а одна жінка, яка займається серпокрильцями. Птахів не приймає, на перетримку не бере. Допомагає інформаційно, дає консультації.
Kyiv Animal Rescue Group (Команда порятунку тварин у Києві): Фізично допомагають врятувати домашніх та диких тварин з надзвичайних ситуацій (подальше утримання та лікування за рахунок того, хто викликав групу): http://karg.kiev.ua/
Реабалітаційний центр бурого ведмедя НПП "Синевир" (Міжгірський район, Закарпаття): http://www.npp-synevyr.net.ua/page26.html Ветеринарний лікар Михайло 095 202 8551
Тварин приймають, але на даний момент в притулку знаходиться 23 ведмеді і вільних місць немає.
Притулок для ведмедів "Біла скеля" (Житомир)https://www.facebook.com/whiterock.savewildfund/
https://www.facebook.com/SaveWildFund/posts/1555546101132624
067 501 2495 (Марина)
Ведмедів приймають, але є просторові обмеження. Цього року можуть прийняти ще 1 ведмедя і до наступного літа більше брати нових не зможуть. Основний критерій - тварина в біді. В пріоритеті - тварини з притравочних станцій.
Центр реабілітації та реінтродукції диких тварин "Галицький" (с. Крилос, Івано-Франківська обл.): http://www.halychpark.if.ua/?m0prm=17
Громадська організація «Сапсан» на базі Львівського міського дитячого еколого-натуралістичного центру створила реабілітаційний центр для хижих птахів: (http://dovkilya.at.ua/)
Благодійний фонд «Чотири лапи» створює ведмежий притулок поблизу села Домажир, що за 15 км від Львова (http://www.vier-pfoten.eu/)
Ведмедів приймають, проте треба уточнювати наявність місць. Поки що є 2, до середини жовтня буде 6. В планах побудувати вольєри для 15-20 ведмедів. Писати найкраще на фейсбук, сторінка у них поки що спільна з Білою скелею. https://www.facebook.com/whiterock.savewildfund/
Друзі, фактично кожному закладу вказаному вище, ви можете допомогти своєю волонтерською чи фінансовою активністю. Заходьте на їхні сторінки у соціальних мережах та сайти, дізнавайтесь як.
Долучитись до волонтерського руху WWF:
http://wwf.panda.org/uk/you_can_help/volunteers/
https://www.facebook.com/groups/914868895274789/?fref=tsИсточник: https://ua.censor.net.ua/b7061


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /