МГЕО "Наш дім - Манява" » » Квітень був найспекотнішим місяцем в історії - 24 Травня 2010

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Національне управління океанічних і атмосферних досліджень (англ. National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA) оголосило сьогодні, що минулий місяць був найтеплішим квітнем із зареєстрованих. Ця новина з новою силою розпалила дебати навколо глобального потепління, даючи експертам ще один аргумент у суперечках з скептиками.
        Згідно з повідомленням, об'єднана температура поверхні землі і води по всій планеті становила в середньому 58.1 градусів. Це найвища температура зареєстрована для квітня, з того моменту коли почався збір даних про температуру в 1880 році.
       Також це був самий жаркий відрізок часу з січня по квітень з коли або зареєстрованих.
        Середня температура всього 20 століття у квітні становила 56.7 градусів, що на 1.4 градуса менше температури зареєстрованої в цьому році.
       У Росії, Китаї, на заході США і в деяких частинах Південної Америки минулого місяця було холодно ніж зазвичай, але в іншому світі температура була рекордно високою.
     Новина прийшла якраз вчасно, адже вчені намагаються підняти проблему глобального потепління. Деякі частини США постраждали від рекордного кількість снігу, який випав там минулої зими, що породило сумніви в реальності глобального потепління.
     Інтерес до глобального потепління значно знизився за останній рік, тому кліматологи, без сумніву, зацікавляться цією новиною.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /