МГЕО "Наш дім - Манява" » » Манявські школярі поділилися своїм досвідом у збереженні довкілля - 8 Березня 2017

21.11.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Днями Манявські школярі, які є членами «Клубу юних лісових рейнджерів» в рамках проекту «Юні лісові рейнджери», який впроваджується «Центром громадських ініціатив» провели просвітницьку акцію у смт. Богородчани. Основна тема зустрічі - «Ландшафти як середовище життя та об'єкти охорони».
Учні 11 шкіл району змагалися в природоохоронних акціях, презентували свої досягнення та давали поради, як зберігати нашу неоцінену природу.
Учасники «Манявського клубу лісових рейнджерів» презентували свою роботу, яку вже провели та заходи, які планують проводити перед Великодніми святами.
Вони стали ключовими під час заходу та підвели підсумки. Рейнджери поділилися досвідом своєї роботи, підготували буклети "Збереження первоцвітів, ранньоквітучих рослин на території Манявського водоспаду" та закликали присутніх школярів до співпраці у сфері охорони природи.
Керівник клубу в Маняві Роман Струтинській підвів підсумки та охарактеризував як людські дії можуть вплинути на ландшафти та змінити територію Маняви. Він також поділився власними дослідженнями з цих питань, які проводив протягом кількох років роботи в школі та роботи в молодіжній громадській екологічній організації «Наш дім – Манява».
МГЕО «Наш дім – Манява» ще раз щиро дякує учням Манявського НВК за їхню активність та громадянську позицію щодо збереження нашої природи.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /