МГЕО "Наш дім - Манява" » » Медичне обладнання для Богородчанської центральної районної лікарні - 7 Липня 2014

16.02.2019 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Завдяки фінансовій підтримці Уряду Японії Молодіжна громадсько-екологічна організація «Наш дім – Манява» реалізувала проект «Придбання сучасного медичного обладнання для Богородчанської центральної районної лікарні».

Для Богородчанської центральної районної лікарні за кошти гранту було придбано: систему ультразвукової діагностики SSA-780A Aplio MX та фіброгастроскоп. Це якісне та ефективне обладнання  встановлене у Богородчанській центральній районній лікарні і медичний персонал ним уже користується, що значно поліпшує якість діагностичного обстеження та вчасного виявлення хвороб у пацієнтів.

Урочисте підписання угоди про реалізацію проекту відбулося 12 березня 2014 року в місті Києві за участь Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Саката Тоічі, керівника МГЕО «Наш дім – Манява» - Миколи Скиданюка, головного лікарня Богородчанської ЦРЛ Юрія Манюха та депутата районної ради Тараса Рашкевича.

Довідково.
Даний проект реалізується за фінансової підтримки Посольства Японії в Україні в рамках Програми безвідплатної допомоги Проектах людської безпеки „КУСАНОНЕ”, що спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами. Ця грантова допомога є доказом зусиль, що докладає Японія з метою забезпечення людської безпеки – пріоритетного напрямку японської політики щодо міжнародного співробітництва – та поглиблення міжнародної співпраці, що стає все більш важливою.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /