МГЕО "Наш дім - Манява" » » Міністр Микола Злочевський підписав меморандуми щодо захисту ведмедів та безпритульних тварин - 8 Лютого 2012

11.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

    3 лютого 2012 року в Міністерстві екології та природних ресурсів України підписано два меморандуми між Мінприроди та міжнародною благодійною організацією «Vier Pfoten International» (Вієр Пфотен Інтернешнл).
  Меморандуми, зокрема, передбачають реалізацію спільної програми ідентифікації та стерилізації безпритульних тварин у Києві, Донецьку, Харкові і Львові, а також забезпечення мобільних клінік для безпритульних тварин.

    Крім того, меморандуми передбачають надання медичної, технічної та консультаційної допомоги Центру реабілітації ведмедів, який працює на території національного природного парку «Синевир».

      Проект реалізовуватиметься за сприяння Посольства Австрії в Україні.

     «Я вважаю, що спільно з українськими та міжнародними зоозахисними організаціями ми зможемо розв'язати проблему безпритульних тварин в Україні за 3-4 роки, - заявив Міністр Микола Злочевський. -  Попереду велика робота, але ми маємо серйозну підтримку, як з боку громадськості, так і з боку Уряду».

      Після підписання меморандумів Міністр Микола Злочевський звернувся до керівників обласних та міських адміністрацій та рад із закликом ініціювати виділення землі під будівництво притулків для собак. «Мінприроди готове брати участь у фінансуванні будівництва притулків», - наголосив Міністр.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /