МГЕО "Наш дім - Манява" » » Можливості підготовки проектних заявок на створення сільськогосподарських кооперативів обговорили у Старих Богородчанах - 28 Жовтня 2018

13.11.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

У селі Старі Богородчани Старобогородчанської ОТГ відбувся тренінг на тему: «Розробка проектної заявки на створення сільськогосподарських кооперативів», організований Івано-Франківським регіональним відділення «Асоціація міст України» у межах проекту «ПРОМІС». У заході взяли участь працівники ОТГ області, які відповідають за економічний розвиток громад чи займаються розробкою проектних заявок на отримання грантів.
Відкрили захід виконавчий директор Івано-Франківського регіонального відділення «Асоціація міст України» Юрій Стефанчук і заступник голови Старобогородчанської ОТГ Юрій Іванишин.
Керівник молодіжної громадсько-екологічної організації "Наш дім - Манява", регіональний консультант проекту «ПРОМІС» з впровадження стратегії і розвитку Івано-Франківського регіонального відділення «Асоціація міст України» Микола Скиданюк  детально поінформував присутніх про перспективи розвитку сільськогосподарських кооперативів в ОТГ, вимоги донорів, які працюють в Україні і підтримують вищезазначені проекти та надав практичні рекомендації з розробки заявок на отримання грантів.
«Сільськогосподарські кооперативи є однією з можливостей економічного розвитку громад. Завдяки їх належній роботі в громаді будуть створені нові робочі місця, збільшаться надходження в місцеві бюджети, частково вирішиться проблема зайнятості населення. Успішні кооперативи можуть стати поштовхом для розвитку агротуризму в області», - зазначив Микола Скиданюк.
Аспірант Прикарпатського національного університету ім. Василя Стефаника Іван Фуфалько навів приклади успішних сільськогосподарських кооперативів, які працюють в Україні, розповів про маркетингову складову та державну підтримку на створення кооперативів.
Також упродовж тренінгу учасники запропонували чотири ініціативи на створення сільськогосподарських кооперативів у своїх громадах, спільно обговорили шляхи їх впровадження та можливі джерела фінансування.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /