МГЕО "Наш дім - Манява" » » На міжнародній конференції в Ужгороді йтиме мова про «Сталий розвиток Карпат та інших гірських регіонів Європи» - 7 Вересня 2010

14.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

     8-9 вересня заступник голови Івано-Франківської облдержадміністрації Ігор Зварич та заступник голови обласної ради Остап Дзеса візьмуть участь у міжнародній науково-практичній конференції «Сталий розвиток Карпат та інших гірських регіонів Європи», що проходитиме в обласному центрі Закарпаття, місті Ужгороді, за участі Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.
    Учасниками конференції будуть керівники-члени Міжрегіональної асоціації «Карпатський Єврорегіон». На її пленарних засіданнях мова йтиме про роль і місце гірських територій Європи в умовах глобальних кліматичних змін. 
    З доповіддю «Про сталий розвиток Карпат та інших гірських регіонів як запорука збереження екологічного та кліматичного балансу всієї Європи» виступить голова Закарпатської обласної ради, член Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи, голова Ради Карпатського Єврорегіону Михайло Кічковський. 
     Теми інших виступів стосуватимуться впровадження європейських принципів сталого розвитку в регіональній політиці України, її сучасного стану та напрямків вдосконалення; впровадження політики сталого розвитку країнах-членах Ради Європи, і, зокрема, в Підкарпатському воєводстві Польщі, ролі українських Карпат у формуванні сталого розвитку України. Мова йтиме і про розвиток екологічного законодавства України в контексті правової системи Європейського Союзу, про Карпатську конвенсію, про екологічну економіку, природоохоронні території і розв’язання проблем з їх розвитку, про проблеми раціонального використання лісових ресурсів Карпат.
   Особлива увага на ужгородській конференції буде приділена причинам виникнення повеней та засобам їх подолання. З цією актуальною темою виступить доктор геолого-мінералогічних наук, професор Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу Олег Адаменко.
    Учасники конференції заслухають доповіді і про поглиблення траскордонного співробітництва, покликаного забезпечити сталий розвиток гірських територій, про туризм як фактор соціально-економічного розвитку гірських регіонів, про особливості інвестиційних проектів у гірських районах Карпатського регіону, про Концепцію ведення лісівництва в горах, еколого-енергетичну безпеку Карпат в контексті сталого розвитку. На конференції буде репрезенотовано ряд проектів. 
     По завершенні конференції буде прийнято Резолюцію та Декларацію. 
                                                                                                                     Прес-служба голови ОДА  


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /