МГЕО "Наш дім - Манява" » » На українських відходах чехи зароблять $1,5 мільйона - 2 Березня 2011

13.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

     У 2011 році Міністерство екології та природних ресурсів України спільно з Київською міською державною адміністрацією очистить столицю від берилієвмісних відходів. На вивезення за межі країни з подальшим похованням 111 контейнерів заплановано витратити близько 1,5 мільйона доларів США
Про це «Коментарям» повідомили в прес-службі Кабінету Міністрів України. 
     За відсутності в Україні безпечних і надійних технологій знищення або утилізації небезпечного пилу, його планують транспортувати на поховання у спеціалізованому могильнику за кордон.
    Інтерес до українського берилію вже виявила чеська компанія KOMPRAFIN, яка має досвід поводження з небезпечними відходами. На початку березня її фахівці планують провести лабораторні випробування на Державному науково-виробничому підприємстві «Захід» (м. Київ), на території якого з 1978 по 1991 роки проводилися роботи з виготовлення металооптичних елементів і конструкцій з використанням берилію, а зараз зберігається 111 контейнерів з берилієвмісними відходами.
    Тільки після отримання результатів досліджень буде вирішено, відправляти небезпечні берилієвмісних відходи в Чехію. У будь-якому разі цього року контейнери залишать територію України.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /