МГЕО "Наш дім - Манява" » » Наслідки аварії на ЧАЕС обійшлися України в $ 12 мільярдів - 10 Квітня 2011

21.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

     Україна не відмовляється від своєї частки відповідальності за наслідки, заподіяні аварією на Чорнобильській АЕС. Про це заявив Президент України Віктор Янукович на засіданні РНБО сьогодні, 8 квітня, в Києві. 
       Обговорюючи проведення конференції, присвяченої 25-річчю трагедії на ЧАЕС, Президент повідомив, що там Україну ще раз підніме питання перед світовим співтовариством про шляхи вирішення проблем, пов'язаних з наслідками даної аварії. При цьому глава держави підкреслив, що основний тягар витрат щодо подолання наслідків аварії на ЧАЕС несе на Україну собі. За його словами, за всі роки незалежності сума витрат України на подолання наслідків цієї аварії перевищила $ 12 мільярдів.
       "Ми висловлюємо щире співчуття японському народу, ми допомагали всім, чим могли і будемо допомагати і далі брати участь і нести свою відповідальність, частину своєї відповідальності перед світовим співтовариством", - сказав він. За його словами, Україна зобов'язана допомогти Японії в подоланні наслідку аварії на атомній електростанції, враховуючи власний досвід аварії на ЧАЕС.
         На порядку денному засідання РНБО стоять питання про державну політику у подоланні наслідків чорнобильської катастрофи, про підвищення безпеки експлуатації українських АЕС, а також про допуск підрозділів збройних сил інших держав у 2011 році для участі у військових багатонаціональних навчаннях. Про це повідомляють "Подробности".


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /