МГЕО "Наш дім - Манява" » » Президент: Розвиток нового виробництва на Івано-Франківщині не завдаватиме шкоди екології - 20 Листопада 2010

20.01.2018 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

    Президент України Віктор Янукович підкреслює, що розвиток нового виробництва на Івано-Франківщині не завдаватиме шкоди екології регіону. Про це глава держави заявив в інтерв'ю журналістам після наради з питань соціально-економічного розвитку Івано-Франківщини.
      "Навпаки, на новому виробництві будуть використовуватися наявні сьогодні розсоли. Ми не будемо возити сіль у вагонах з Донеччини в Калуш, а будемо використовувати місцеві ресурси", - сказав Президент.
       Віктор Янукович також нагадав, що сьогодні вже відмовилися від небезпечних перевезень хлору. Замість цього його виробляють безпосередньо на місцях.
     Глава держави підкреслив, що одночасно з розвитком нового виробництва буде поліпшуватися екологічна ситуація в регіоні, адже мова йде про впровадження сучасних технологій.
    "Це найбільш сучасні технології, що впроваджуються сьогодні на Івано-Франківщині. Нічого кращого в світі немає і з точки зору екології, і з точки зору економіки", - зазначив Президент.
                                           Деталі. офіційного сайту Президента України.

 


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /