МГЕО "Наш дім - Манява" » » Придбання сучасного медичного обладнання для Богородчанської центральної районної лікарні - 1 Квітня 2014

16.02.2019 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Молодіжна громадсько-екологічна організація «Наш дім – Манява» у партнерстві з Богородчанською центральною районною лікарнею розпочала реалізацію проекту «Придбання сучасного медичного обладнання для Богородчанської центральної районної лікарні».  Урочисте підписання угоди про реалізацію проекту відбулося у березні місяці в місті Києві за участь Надзвичайного та Повноважного Посла Японії в Україні Саката Тоічі, керівника МГЕО «Наш дім – Манява» - Миколи Скиданюка, головного лікарня Богородчанської ЦРЛ Юрія Манюха та депутата районної ради Тараса Рашкевича.
В рамках реалізації проекту передбачено придбання системи ультразвукової діагностичної SSA-780A Aplio MX та гастроскопу. AplioМХ - це втілення останніх досягнень в області ультразвукової діагностики в новому компактному корпусі. Ця система пропонує повний набір інструментів для проведення високоспеціалізованих і наукових досліджень та дозволяє вирішувати найскладніші клінічні задачі. В основі розробки системи лежить Еко-концепція, що передбачає економне використання природних ресурсів при створенні апарату та електроенергії при її експлуатації.
На даний час зазначене обладнання закуплене та через кілька днів буде встановлено у Богородчанській центральній районній лікарні.  
Довідково.
Даний проект реалізується за фінансової підтримки Посольства Японії в Україні в рамках Програми безвідплатної допомоги Проектах людської безпеки „КУСАНОНЕ”, що спрямована на підтримку проектів, представлених неурядовими організаціями та іншими неприбутковими установами. Ця грантова допомога є доказом зусиль, що докладає Японія з метою забезпечення людської безпеки – пріоритетного напрямку японської політики щодо міжнародного співробітництва – та поглиблення міжнародної співпраці, що стає все більш важливою.

 


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /