МГЕО "Наш дім - Манява" » » Про стан небезпечних відходів на території району говорилося на сесії районної ради. - 17 Серпня 2010

13.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

     4 серпня 2010 року відбулася тридцять четверта сесія районної ради п’ятого демократичного скликання. Серед актуальних проблем сесії стало вирішення питання «Про інформацію щодо зберігання хімічних речовин на території колишньої військової частини в Чорному лісі». Мова тут – про сто п’ять 200 – літрових бочок із пестицидами, яким у Снятинському районі загрожували повені і їх завезли на територію колишньої Ценжівської військової частини, що неподалік від села Лесівка. Таким було рішення обласної комісії з надзвичайних ситуацій, яка збиралася на засідання в умовах повені. Роз’яснення по цьому питанню дав головний спеціаліст Державного управління охорони навколишнього природного середовища Микола Притула. Однак як повідомив пізніше голова Богородчанської РДА, що обласна влада уже виділила кошти на утилізацію цих пестицидів. У результаті депутати прийняли рішення із двох пунктів: інформацію М. Притули взяти до відома; звенутися до голови ОДА Михайла Вишиванюка за інформацією про вжиття заходів щодо утилізації хімічних речовин й інформування про це населення через ЗМІ. Ця проблема є досить болючого для жителів села Лесівка. І на даний час вони шукають відповіді на свої питання у місцевої влади.
        По даному питанню нашою організацією підготовлено лист запит до Івано-Франківського обласного управління охорони навколишнього природного середовища. Крім того аналізуючи екологічні паспорти Івано-Франківської області за 2008 – 2009 рік про це питання тут і не згадується.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /