МГЕО "Наш дім - Манява" » » Проведена робоча зустріч з директором проекту «Енергоефективність у будівлях» - Крістіан Хагенедер - 17 Березня 2014

13.12.2017 / Коментарів: 0 / Категорія: / Добавив: Гість

Минулого тижня керівник МГЕО «Наш дім – Манява» Микола Скиданюк у місті Києві провів робочу зустріч з директором проекту «Енергоефективність у будівлях» - Крістіан Хагенедер. В рамках робочої зустрічі обговорено питання зменшення використання первинної енергії та пов’язаних із цим викидів парникових газів у бюджетних закладах Богородчанського району, визначено механізми майбутньої співпраці на території району та обсяги технічної допомоги, яку нададуть організації працівники даного проекту.
Ця зустріч та майбутня співпраця допоможе й надалі реалізувати в районі стратегію сталого використання енергоресурсів та енергозбереження.
Довідково.
Даний проект реалізується за дорученням Федерального міністерства Німеччини з економічного співробітництва та розвитку (BMZ) компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ). Ключовими пріоритетами проекту є підтримка розробки національної стратегії у сфері енергоефективності України та підвищення енергоефективності будівель у містах України шляхом розробки політики та стратегій, які впроваджуються у чотирьох пілотних містах – Івано-Франківську, Миргороді, Новограді-Волинському та Чернігові.


Коментарі (0)

Коментувати

Молодіжна громадсько-екологічна організація "Наш дім - Манява"© 2003-2017/ All right reseved / Design by VWStudio /